trofee

Junior Fase Trofeë Wenners

  • Desireé Kies Wisseltrofee vir Gesyferheidkompetisie Gr. 3 Skoolwenner - Kailum Baburam
  • Lourens Faurie trofee vir veelsydigheid Gr. R - Menieke O' Reilly
  • Elismé Viljoen Wisseltrofee vir Veelsydigheid Gr. 1 - Kayla Grobler
  • Lenie Rymaszewska Wisseltrofee vir Veelsydigheid Gr. 2 - Luan Louw
  • BC Smith Wisseltrofee vir Veelsydigheid Gr. 3 - Divan Lubbe
  • Alex Rymaszewski Wisseltrofee vir Beste O/9 Rugbyspeler - Divan Lubbe
  • Riana Kok Wisseltrofee vir Beste O/9 Netbalspeler - Marcheneé Otto
  • Marietjie Visser Wisseltrofee vir Beste O/9 Landloopdogter - Casey Volschenk
  • Natie Rens Wisseltrofee vir Beste O/9 Landloopseun - Luan Louw
  • Marion Rymaszewski Wisseltrofee vir Beste Junior Dogter Atleet van die Jaar - Yarisha Gericke
  • Stéf en Rymaszewski Wisseltrofee vir Beste Junior Seun Atleer vir die Jaar - Tepo Sawyers
  • Esmé Viljoen Wisseltrofee vir Beste Junior Atleet - Yarisha Gericke
  • Louise Viljoen Wisseltrofee vir Jnr Victrix Ludorm: Wisseltrofee - Yarisha Gericke
  • Retha van der Walt: Junior Hokkie, Beste Junior Hokkiespeler - Divan Lubbe en Keagan Grobler
  • Ansie Engelbrecht Junior Hokkie Skild, Beste Junior Hokkiespeelster - Chene Theron

  • Junique Faurie Wisseltrofee vir Verbalis Gr. R - Macayla Janse van Vuuren
  • Frederik van Deventer Wisseltrofee vir Verbalis Gr. 1 - Chris Hamman
  • Frederik van Deventer Wisseltrofee vir Verbalis Gr. 2 - De-Hagen Pearson
  • Frederik van Deventer Wisseltrofee vir Verbalis Gr. 3 - Divan Lubbe
  • Daleen Boonzaaier Wisseltrofee vir Kreatiewe Kuns Gr. R - Menieke O'Reilly
  • Gerhard Prinsloo Wisseltrofee vir Kreatiewe Kuns Gr. 1 - Cadence van Quickelberge
  • Ruben Kies Wissletrofee vir Kreatiewe Kuns Gr. 2 - Keagan O'Reilly
  • Dewald de Jager Wisseltrofee vir Kreatiewe Kuns Gr. 3 - Animieke Potgieter
  • Jan Ackerman Wisseltrofee vir Beste O/9 Kolwer - Jordan Bezuidenhout
  • Brandon Greef Wisseltrofee vir Beste O/9 Bouler - Wian Botha
  • Sonita van den Heever Wisseltrofee vir Beste vordering in Redenaarsvaardighede (jr.) - Jaqi Horak
  • Attie Tromp Wisseltrofee vir Beste vordering in Redenaarsvaardighede (jr.) - Etienne Joubert
  • Hennie Beyer Wisseltrofee vir Beste Sportleerder Gr. R - Wilmarie Brits
  • Danélle Botha Wisseltrofee vir beste Sportleerder Gr. 1 - Tepo Sawyers
  • Lizelle Kies Wisseltrofee vir Beste Sportleerder Gr. 2 - Yarisha Gericke
  • Zevenster Wisseltrofee vir Beste Sportleerder Gr. 3 - Jordan Bezuidenhout

Senior Fase Trofeë Wenners